Kvalitářka / Kvalitář - Praha Východ

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Kvalitář/Kvalitářka v oddělení balení kosmetických produktů.

Náplň práce:

  • kontrola parametrů kvality surovin a finálních výrobků,operátorů ve výrobě
  • školení zaměstnanců ohledně kvality, hygieny a bezpečnosti práce
  • spolupráce s vedoucími zaměstnanci ve výrobě
  • zajišťování náprav u vadných kusů, revize oprav, sběr a evidence vyřazených výrobků
  • práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • práci na HPP v nadnárodní výrobní společnosti
  • dlouhodobá spolupráce
  • benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, benefitní karta...)
  • místo pracoviště: Praha Východ
  • dotovaná doprava z Prahy a Říčan)
  • nástup ihned

Požadujeme:

  • zkušenosti na obdobné pozici, prostředí balení kosmetiky vekou výhodou
  • pečlivost, samostatnost, pozornost na detail
  • dobré komunikační dovednosti
Zaujala Vás nabízená pozice? Zašlete nám Váš životopis na [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

20.9.2017