Kuchař/cukrář - ranní směny

Do hotelu Baltaci Atrium ve Zlíně hledáme kolegu/kolegyni na pozici kuchař/cukrář na ranní směny, který ocení práci s kvalitními surovinami, moderní technologií a rád na sobě dál pracuje.

Čeká Vás mladý a přátelský kolektiv, příjemné prostředí a férové podmínky.

Nástup možný ihned.

Požadujeme:

Vyučení v oboru a min. 2 roky praxe v oboru.

Náplň práce:

Pouze ranní směny od pondělí do pátku.

Příprava hotelových snídaní, obložených mís, občerstvení na coffeebreky.

Pečení dezertů a sladkého sortimentu.

Nabízíme:

Nabízíme především zázemí stabilní společnosti působící na trhu gastronomie a ubytování již řadu let, férové jednání a jasné podmínky.

Moderní prostředí, mladý kolektiv, možnost profestního růstu.

Zaměstancům nabízíme i širokou škálu firemních benefitů, přes slevy na služby firemní i našich partnerů, tak i zdarma různé druhy vzdělávání a školení.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Zlín (Lešetín II/651)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Jazykové kurzy, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

19.11.2018