Nabídka již není aktuální

Koordinátor změnového řízení

Koordinátor změnového řízení s AJ/NJ

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti Automotive se sídlem v Mladé Boleslavi, hledáme „Koordinátora změnového řízení“ s aktivní znalosti AJ nebo NJ.
Nástup možný ihned

Popis pozice:

  • Organizace a vedení porad změnové komise pro jednotlivé projekty
  • Správa dat v systémech XPPS, JIS, SAP
  • Tvorba a aktualizace technického kusovníku a databáze
  • Konsolidace vyjádření odborných útvarů společnosti včetně finančních dopadů změn
  • Řízení a koordinace náběhů změn/odchylek se zákazníky a dodavateli

Požadavky:

  • Aktivní znalost AJ nebo NJ
  • SŠ, VŠ strojírenského směru/ schopnost čtení technických výkresů a norem
  • Znalost systémů kvality (normy ISO, TS, VDA)
  • Min. 2 roky praxe v oblasti Automotive
  • Pokročilá znalost práce na PC (MS Win7 Office, XPPS)
  • Komunikativnost, organizační dovednosti, schopnost vyjednávat
  • Analytické myšlení, flexibilita a kreativita, přesnost a pečlivost

Nabízíme:- Zázemí nadnárodní výrobní společnosti se sídlem v Mladé Boleslavi
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Samostatnou, zodpovědnou práci
  • Možnost podílet se na klíčových rozhodnutích týkajících se výroby

Nástup:

IHNED

Další informace:V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis na e-mailovou adresu: [e-mail byl skryt] do předmětu uveďte název pozice.
V případě, že nebudete do 14 dnů kontaktování, byla dána přednost kandidátovi, který nejvíce splňoval výše uvedené požadavky.

Lokalita: Praha
Zařazeno v oborech: Logistika a doprava
Koordinátor
Datum zadání: 8.5.2014