Koordinátor zaměstnanců

Nabídka již není aktuální.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici - Koordinátor zaměstnanců. Náplní práce bude komunikace s výrobou, zástupcem HR oddělení a personální agenturou. Operativní řešení problémů. Zabezpečení a odpovědnost za plynulý chod svěřeného provozu: Hradec Králové. Budete se podílet na výběrovém procesu, testování kandidátů během výběrového řízení. Motivace zaměstnanců. Administrativa, reporting.

Zaměstnanecké výhody, benefity:

Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, služební automobil, notebook, telefon. Nástup ihned/dohodou

Požadavky na zaměstnance:

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním středoškolské bez maturity, středoškolské s maturitou, VŠ.

Osobnostní předpoklady a dovednosti:

Zkušenost s vedením zaměstnanců - ,,parťák", team leader, mistr, AKTIVNÍ ŘIDIČ. Schopnost rychlého a samostatného úsudku. Své životopisy prosím posílejte na adresu: [e-mail byl skryt]. Pro více informaci volejte : + 421 733 221 086

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Hradec Králové

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

5.12.2016