Nabídka již není aktuální

PODOBNÉ NABÍDKY

Koordinátor výrobního týmu a údržby

Pro našeho významného klienta v okrese Rychnov nad Kněžnou, hledáme šikovné uchazeče na pozici:

KOORDINÁTOR VÝROBNÍHO TÝMU A ÚDRŽBY

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • zkušenosti na dané pozici min. 2 roky
  • platnou Vyhlášku č.50/1978 par. 6
  • zkušenosti v oblasti pneumatických a elektromechanických prvků
  • anglický nebo německý jazyk výhodou
  • práce s PC na uživatelské úrovni
  • průkaz VZV výhodou
  • organizační a komunikační dovednosti

Náplň práce:

  • řízení výrobní činnosti dle výrobního plánu
  • vedení směny ve výrobě (2 směny)
  • orientace v řešení problémů v procesu strojů
  • údržba a opravy výrobního zařízení (vč. elektronických systémů)
  • udržovat a zlepšovat procesy

Nabízíme:

  • práci v mladé dynamické mezinárodní společnosti
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • práce ve směnném provozu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu [e-mail byl skryt], tel. 725 562 671

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Lokalita: Královehradecký kraj
Zařazeno v oborech: Logistika a doprava
Koordinátor
Datum zadání: 5.7.2016