Koordinátor výrobního procesu - letecký průmysl - Praha

Do leteckého průmyslu hledáme komunikativního a organizačně založeného člověka nejlépe se vzděláním v oblasti dopravy/logistiky, aktivní angličtinou a alespoň krátkou zkušeností s řízením výrobního procesu, s koordinací či logistickými procesy.

NÁPLŇ PRÁCE:

zajištění objednávek od zákazníků – příjem, zpracování a zadávání do systému
sledování plnění zakázky a její koordinace
zajišťování dílů pro výrobu
spolupráce s ostatními odděleními napříč společností
úzká spolupráce a komunikace se zákazníky

POŽADUJEME:

SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe v oblasti dopravy nebo logistiky)
praxi v projektovém řízení – výhodou
velmi dobrá znalost MS Office – Excelu
středně pokročilá znalost anglického jazyka
velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, samostatnost, pečlivost, proaktivní přístup a odolnost proti stresu

NABÍZÍME:

práci v kmenu společnosti na HPP
1směnný provoz
motivující finanční ohodnocení
moderní pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
příspěvek na penzijní připojištění ve výši 4% z hrubé mzdy
příspěvek na stravování, školku, jazykovou výuku
systém zaměstnaneckých benefitů
5 týdnů dovolené

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha (Letňany)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Kultura, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na penzijní připojištění, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.4.2017