Nabídka již není aktuální

Koordinátor procesů – vhodné i pro absolventy

PRO NAŠEHO VÝZNAMNÉHO KLIENTA,NADNÁRODNÍ SPOLEČNOST HLEDÁME KANDIDÁTY NA POZICI KOORDINÁTOR PROCESŮ – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost nástrojů řízení jakosti – Paretova analýza, histogram, časová řada, Ishikawa- výhodou
  • FMEA, QFD, DOE, Six Sigma, statistické nástroje, TPM, znalost SPC a analýzy způsobilosti - výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

NÁPLŇ PRÁCE:

  • koordinace podnikových aktivit v rámci trvalého zlepšování v organizaci
  • řídí aktivity v rámci Six Sigma, Delta 15
  • zakládá projekty, stanovuje milníky, časový harmonogram
  • reporting stavu úspor
  • školení pro personál

NABÍZÍME:

  • práce v nadnárodní společnosti
  • stabilní zaměstnání
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost vzdělávání
  • práce v zahraničí ( Německo)

ZAUJALA VÁS TATO POZICE A CHTĚLI BYSTE SE DOZVĚDĚT VÍCE? PROTO OBRATEM ZASÍLEJTE VAŠE ŽIVOTOPISY NA E-MAILOVOU ADRESU [e-mail byl skryt] NEBO VOLEJTE NA TEL. 725 817 243

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Lokalita: Německo
Zařazeno v oborech: Logistika a doprava
Koordinátor
Datum zadání: 21.3.2015