Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Koordinátor metrologie

Metrolog

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Plzeň
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Optimalizace procesů na pracovišti rozměrové kontroly (měřící přípravky, postupy, programy, dokumentace atd.).
  • Stanovení způsobu validace nevyšlých rozměrů např. ručním měřením, opravou programů na základě výsledků měření
  • Občasná kontrola kvality především v době exportních špiček
  • Spolupráce s inženýrem kvality na vypracování podkladů
  • Spolupráce na přípravě a vytváření dokumentace, kontrolní plány pracovní instrukce apod.
  • Analýza prostojů na pracovišti rozměrové kontroly a navrhování zlepšení
  • Provádění interní a externí kalibrace a drobných oprav měřidel a spolupráce na opravách měřidel s oddělením údržby
  • Příprava a zajištění provádění testů dle specifikací, statické a dynamické testy apod. a vyhodnocení výsledků testů
  • Upozorňování na příležitosti ke zlepšení kontrolních procesů, zvýšení kvality, efektivity a snížení nákladů

POŽADAVKY:

  • Vzdělání ideálně technického směru
  • Zkušenosti na podobné pozici nejlépe ve strojírenské výrobě
  • Znalost měřidel, případně souřadnicového měřícího stroje
  • Mírná komunikativní znalost AJ výhodou
  • Aktivní znalost PC, MS Office
  • Orientace na kvalitu, pozornost k detailu, zaměření na zákazníka
  • Analytické myšlení, týmová práce

NABÍZÍME:

  • Dynamické prostředí nadnárodní průmyslové společnosti
  • Dobré mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • Zaměstnanecké výhody
  • Stabilní přátelský kolektiv
  • Nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com, nebo volejte na tel. 721 260 396

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 12.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?