Nabídka již není aktuální

Koordinátor logistických procesů

Pro silnou výrobní společnost působící v oblasti automotive a se sídlem v Písku hledáme vhodného uchazeče či uchazečku o pozici Koordinátor logistických procesů pro náběh nových projektů.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za zavedení nových výrobků do systému plánování výroby
  • údržba kmenových dat
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • zajištění logistických činností spojených se startem nových projektů
  • návrhy na zlepšování procesů, vč. změnových řízení
  • optimalizace skladových zásob
  • komunikace se zákazníky, řešení pohledávek

Požadujeme:

  • 2 roky praxe v automotive, odd. logistiky
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalost 8D reportu, Kanban, FMEA a XPPS výhodou
  • samostatnost, analytické myšlení, časová flexibilita, odolnost vůči stresu.

Nabízíme:

  • lukrativní pracovní pozici v týmu dynamické výrobní společnosti
  • velmi dobré mzdové nástupní ohodnocení
  • čtyři týdny dovolené, po odpracovaném roce o týden navíc
  • příspěvek na stravování
  • možnost získání příspěvku na dopravu
  • další firemní benefity
  • nástup ihned

Zajímá Vás naše nabídka? Pak neváhejte zaslat svůj strukturovaný životopis na adresu [e-mail byl skryt]., tel. 721 258 307 Těšíme se na spolupráci!

Lokalita: Jihočeský kraj
Zařazeno v oborech: Logistika a doprava
Logistik a speditér, Logistik nákupčí
Datum zadání: 10.3.2015