Nabídka již není aktuální

Konzultant pro oblast SAP FI&CO

Pro našeho klienta přední společnost působící v oboru IT hledáme motivované kandidáty pro nově vypsanou pozici:

KONZULTANT PRO OBLAST SAP FI&CO - PODPORA INSTALACÍ (MLADÁ BOLESLAV)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • podpora provozu stávajících SAP instalací
  • podpora uživatelů a jejich školení
  • zajištění implementace IT požadavků
  • realizace návrhů technického řešení a analýz dopadů v rámci change management procesu
  • řešení požadavků v oblasti problému management procesu
  • podílení se na IT projektech a podpoře provozu v oblasti SAP FI s přesahem do CO
  • nejedná se o projektovou práci

OČEKÁVÁME:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • velmi dobrá znalost německého jazyka
  • praxe na pozici konzultanta SAPu v modulech FI&CO min. 3 roky
  • velmi dobrou orientaci v problematice customizace a nastavování funkčností SAP FI&CO
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • časovou flexibilitu, chuť učit se nové věci a pracovat v týmu

NABÍZÍME:

  • zázemí přední a perspektivní společnosti v oboru IT
  • práci na zajímavých projektech pro významné klienty
  • motivující platové ohodnocení
  • příjemný pracovní kolektiv s přátelskou atmosférou
  • poměrně flexibilní pracovní dobu, možnost homeoffice
  • podporu osobního i profesního růstu, podporu dalšího vzdělávání vč. jazykových kurzů
  • možnost využití zaměstnaneckých benefitů (sportovní akce, firemní lyžování atd.)

Lokalita: Hlavní město Praha
Zařazeno v oborech: IT / Vývoj softwaru
IT projektový manažer, Programátor
Datum zadání: 24.8.2015