Konzultant/ka, Asistent/ka pro mobilní telefony

Do obchodu F-mobil.cz v OC Novodvorská Plaza a OC Průhonice-Čestlice hledáme šikovného a pracovitého kolegu na obsazení pracovní pozice Konzultanta, Specialistu pro mobilní telefony.

Náplň práce:

    • Péče o zákazníky
    • Starost o prodejnu tak, aby zboží bylo vždy dostatek a zákazník měl z čeho vybírat
    • Práce v skladových systémech, objednávání zboží, komunikace s pobočkami apod.

Požadujeme:

    • Alespoň SŠ vzdělání
    • Spolehlivost, komunikativnost, zodpovědnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
    • Plnou hlavu nápadů
    • Alespoň základní znalost a orientaci v mobilních telefonech a jejich příslušenství

Nabízíme:

    • stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
    • vstupní zaškolení
    • nástupní mzda 20000-23000
    • pravidelné navyšování mzdy dle dosažených výsledků
    • firemní benefity v podobě slev na veškerý sortiment, stravenky
    • práci v mladém a příjemném kolektivu
    • otevřenou firemní kulturu
    • nástup možný ihned / dle dohody

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Stravenky, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

30.5.2017