Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Nabídka již není aktuální

Podobné nabídky

22.2.2017 Kontrolor kvality Plzeňský kraj
22.2.2017 Project Specialist Plzeňský kraj
22.2.2017 Inženýr zákaznické kvality Plzeňský kraj
22.2.2017 Technik přípravy výroby nábytku Plzeňský kraj

Kontrolor kvality

ODVĚTVÍ: výrobní společnost - automotive
LOKALITA: Tachovsko
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Dohled na kvalitu produktu ve výrobě, dodržování kvalitativních požadavků ve výrobě
  • Vyhledávání slabých míst ve výrobním procesu
  • Provádění auditů na pracovištích a předepsaných kontrol pracovišť
  • Vstupní kontrola materiálu ve spolupráci s SQA – příjem a validace materiálu
  • Spolupráce se supervizorem na směně
  • Zodpovědnost za provedení validace materiálu na vstupní kontrole na směně
  • Zodpovědnost za odepisování zmetkových dílů a reporting vedoucímu kvality

POŽADAVKY:

  • SŠ technického směru
  • Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti z oblasti automotive
  • Velmi dobra technická zdatnost
  • Silná osobnost, samostatnost
  • Ochota pracovat na 3 směny

NABÍZÍME:

  • Práci ve stabilní prosperující společnosti
  • Zodpovědnou práci na zajímavých projektech
  • Velmi dobré finanční ohodnocení, stravenky a další benefity

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt], nebo volejte na tel. 721 260 396

Lokalita: Plzeňský kraj
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 12.2.2017