Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Kontrolor kvality

ODVĚTVÍ: výrobní společnost - automotive
LOKALITA: Tachovsko
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Dohled na kvalitu produktu ve výrobě, dodržování kvalitativních požadavků ve výrobě
  • Vyhledávání slabých míst ve výrobním procesu
  • Provádění auditů na pracovištích a předepsaných kontrol pracovišť
  • Vstupní kontrola materiálu ve spolupráci s SQA – příjem a validace materiálu
  • Spolupráce se supervizorem na směně
  • Zodpovědnost za provedení validace materiálu na vstupní kontrole na směně
  • Zodpovědnost za odepisování zmetkových dílů a reporting vedoucímu kvality

POŽADAVKY:

  • SŠ technického směru
  • Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti z oblasti automotive
  • Velmi dobra technická zdatnost
  • Silná osobnost, samostatnost
  • Ochota pracovat na 3 směny

NABÍZÍME:

  • Práci ve stabilní prosperující společnosti
  • Zodpovědnou práci na zajímavých projektech
  • Velmi dobré finanční ohodnocení, stravenky a další benefity

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com, nebo volejte na tel. 721 260 396

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 13.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?