Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta, výrobní zahraniční společnost v okrese Nymburk, hledáme vhodné kandidáty na pozici: KONTROLOR KVALITY

POŽADUJEME:

  • SOU/SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • praxe na podobné pozici ve strojírenství či automobilovém průmyslu
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • zodpovědný přístup ke kvalitě
  • aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů

NÁPLŇ PRÁCE:

  • operativní vstupní kontrola nakupovaných strojírenských dílců dle výkresové dokumentace
  • měření a kontrola délkových rozměrů, geometrických tvarů, vzájemné polohy prvků a jakosti povrchu
  • posuzování materiálových vad kovových a nekovových materiálů
  • pořizování záznamů o kvalitě
  • spolupráce s technologickým úsekem

NABÍZÍME:

  • zázemí prosperující společnosti
  • motivující platové ohodnocení
  • možnost flexibilní pracovní doby
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • nástup možný ihned
V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na [e-mail byl skryt], 725 562 671 Těšíme se na spolupráci s Vámi. Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Pracoviště:

Královehradecký kraj

Datum zadání:

30.1.2017