Nabídka již není aktuální

Kontrola kvality- Brno

Pro našeho klienta hledáme nového pracovníka na oddělení kontroly kvality.

Nabízíme:

  • základní hrubá mzda 15.575 Kč/ měsíčně + příplatek za směny 650 Kč
  • docházkový bonus až 1000 Kč a hodnocení mistrem až 500 Kč
  • možnost navýšení mzdy po zkušební době
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • místo výkonu práce: Brno Slatina (dobrá dopravní dostupnost)

Náplň práce:

  • kontrola kvality
  • práce dle pokynů nadřízeného
  • měření, hodnocení a zaznamenávání do protokolu
  • práce s měřidly

Požadujeme:

  • zkušenosti s kontrolou kvality
  • praxe ve svařování (kontrola svárů)- výhodou
  • ochota docházet na 2 směny (ranní a odpolední směny)
  • nástupe během května
  • práce se základními měřidly
  • praxe s VZV výhodou

Pokud Vás pozice zaujala, a splňujete podmínky, prosím pošlete svůj AKTUÁLNÍ ŽIVOTOPIS a reagujte prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement.
More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Lokalita: Jihomoravský kraj
Zařazeno v oborech: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství a průmysl
Kontrolor, Dělník
Datum zadání: 26.10.2016