Nabídka již není aktuální

Konstruktér #4270203

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, strojírenskou dodavatelskou společnost, vhodné posily do oddělení konstrukce.

Hledáme zkušené 3D konstruktéry, kteří mají zájem o vedení celých projektů a další rozvoj!

!!! KONSTRUKTÉR !!!

Popis pozice / Náplň práce:

  • Konstrukce v3D
  • Spolupráce vrámci konstrukčního týmu i sdalšími odděleními
  • Komunikace se zákazníky a vedení celých projektů od A do Z
  • Cestování vrámci ČR i zahraničí

Náš klient požaduje:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v3Dkonstrukci (SolidWorks, ProEngineer, Catia V5,...)
  • Zkušenosti v konstrukci min. 3 roky
  • Znalost AJ nebo NJ slovem i písmem nebo ochotu dále se vzdělávat
  • Dobré organizační a rozhodovací schopnosti
  • Samostatnost, flexibilitu,spolehlivost
  • Komunikativní a technicky orientovanou osobnost
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet)
  • Ochotu pracovat na HPP, není možnost Home Office ani OSVČ

Náš klient nabízí:

  • Zodpovědnou a zajímavou práci vprostředí stabilní a prosperující společnosti
  • Nadprůměrné finanční ohodnocení
  • Jazykové kurzy
  • Možnost využívání firemních benefitů
  • Přátelskou a otevřenou atmosféru
  • Místo výkonu práce: Praha
  • Možný okamžitý nástup