Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáta na pracovní pozici KONSTRUKTÉRA.

Náplň práce:

  • návrh a realizace konstrukčních celků,
  • projekce v programu SolidWorks,
  • úzká spolupráce s výrobním úsekem při výrobě zkonstruovaných celků.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru,
  • praxe na obdobné pozici podmínkou,
  • orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci,
  • znalost 3D CAD software (SolidWorks, AutoCad),
  • představivost a tvořivé myšlení,
  • znalost cizího jazyka výhodou,
  • řidičský průkaz „B“.

Nabízíme:

  • práce na HPP,
  • práce v jednosměnném provozu,
  • stabilní zaměstnání v mladém kolektivu,
  • osobní rozvoj a školení,
  • finanční benefity (osobní ohodnocení, prémie, aj.),
  • možnost kariérního růstu,
  • moderní pracovní prostředí.
Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 [e-mail byl skryt]

informace

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

21.4.2017
/* Not affection functionality */