Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Konstruktér

Konstruktér

ODVĚTVÍ: výroba - strojírenství
LOKALITA: Plzeň
NÁSTUP: dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zpracování projektů pro zákazníky
  • Konstrukce a příprava výkresové dokumentace

POŽADAVKY:

  • VŠ strojní ( vhodné pro absolventy)
  • znalost práce na PC - AutoCAD, Catia V5, MS Office,
  • znalost SmarTeam výhodou
  • znalost AJ, NJ (výhodou)

NABÍZÍME:

  • zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti
  • možnost dalšího odborného růstu, osobního rozvoje a vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, FlexiPass, příspěvek na penzijní a životní připojištění, jazykové vzdělávání atd.)

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na petr.pavlik@adecco.com, nebo volejte na tel. 725 820 149

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 11.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?