Konstruktér v Inventoru – Nymburk

Nabídka již není aktuální.

Hledáme konstruktéra v Inventoru.

Pro zaměstnance ze vzdálených lokalit nabízíme příspěvek na ubytování !!!

Pracovní náplň:

    • Tvorba zákaznických výkresů, výrobní dokumentace, schémat, instrukcí pro výrobní a prodejní oddělení
    • Spolupráce s ostatními kolegy na řešení zakázek
    • Komunikace s kolegy v Holandsku, Německu

Požadavky:

    • Nejméně středoškolské vzdělání technického směru (strojní)
    • Uživatelská znalost MS Office
    • Alespoň 3 roky praktické pokročilé užívání Autodesk Inventor
    • Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
    • Aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost
    • Schopnost práce v týmu
    • ŘP sk.B
    • Nutné zapracování ve výrobě (1 měs.)

Nabízíme:

    • Měsíční prémie podle plnění osobních i týmových úkolů (po započetí samostatného plnění úkolů.)
    • Mimořádná roční odměna podle výsledků firmy
    • Po zvládnutí samostatného plnění úkolů a po dohodě možnost částečné práce z domova
    • Možnost dalšího odborného a pracovního růstu
    • Podporu při odborném sebevzdělávání a zvyšování znalosti cizích jazyků
    • Týden dovolené navíc
    • Obědy 100% placené firmou
    • Benefit účet po roce pracovního poměru s možností využití na zdravotní, relaxační nebo kulturní účely
    • Příspěvek na důchodové připojištění po dvou letech pracovního poměru
    • Mimořádné finanční příspěvky před letní i zimní dovolenou
    • Účast na firemních akcích
    • Očkování zdarma proti viróze přímo ve firmě
    • Pozice je vhodná i pro absolventy

Plat: dle znalostí a praxe s navýšením po zkušební době při dosažení samostatného plnění úkolů.

Nástup: dle dohody

Místo výkonu práce: Nymburk

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Nymburk (Poběbrady)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Příspěvek na bydlení, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

21.4.2017