Konstruktér/projektant

Nabídka již není aktuální.

Profil společnosti:

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SURFIN Technology s. r. o., obchodní společnost s 25 letou tradicí zabývající se prodejem práškových barev a technologií pro povrchové úpravy. Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Konstruktér/projektant.

Náplň práce:

  • příprava podkladů a technických řešení pro nabídky na technologie pro povrchové úpravy
  • příprava výkresů a plánu pro realizaci projektu
  • příprava technické dokumentace k projektům
  • jednání u zákazníka při realizaci projektu
  • konstrukce zařízení pro povrchové úpravy

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • dobrou znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničními dodavateli atd.)
  • znalost software AutoCAD 2012 a novější, znalost 3D SOLIDWORK nebo Autodesk Inventor
  • všeobecný přehled ve strojírenství, v oboru povrchových úprav výhodou
  • obchodní a technické myšlení, zaměření na výsledek
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • samostatnost, zodpovědnost, aktivitu a vlastní iniciativu
  • řidičský průkaz skupiny B, připravenost cestovat

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti
  • atraktivní finanční odměňování
  • možnost zabezpečení výhodného ubytování

Benefity:

  • mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování.
Místo práce: Brno Termín nástupu: dle dohody V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte! Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: [e-mail byl skryt] Platnost inzerátu končí 9. 2. 2017 Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

9.1.2017