Nabídka již není aktuální

Konstruktér / Elektro inženýr

Do zahraniční prosperující společnost z oblasti železničního průmyslu a elektrické trakce hledáme kandidáta na pozici Konstruktér

Náplň práce:

  • provádění konstrukčních a vývojových prací
  • kreslení elektrických schémat, tvorba logické diagramů
  • Poskytování technické podpory zákazníkům,
  • Řízení technické dokumentace
  • Každodenní komunikace s vedoucími a inženýry společnosti v ČR a Ženevě

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ (technického směru)
  • 3 roky praxe v obdobné oblasti
  • AJ na dobrém úrovni je podmínkou (denní komunikace v práci)
  • Znalost SW na zpracování elektrických schémat

Nabízíme:

  • práci v prostředí rozvíjející se zahraniční společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké bonusy
  • možnost profesního růstu
  • jazykové kurzy, skolení
  • příspěvek na dopravu
  • Možnost pružné pracovní doby
  • Nástup: dle dohody
  • Lokalita: Praha – Horní Počernice

V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici zasílejte své životopisy na emailovou adresu [e-mail byl skryt]
Lokalita: Praha
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Elektroinženýr
Datum zadání: 28.1.2016