Konstruktér chladírenských zařízení

Pro našeho významného klienta sídlícího v Kaplici hledáme vhodné zaměstnance. Firma se zabývá výrobou chladicího nábytku, izolačních panelů a dveří chladíren a mrazíren. KONSTRUKTÉR CHLADÍRENSKÝCH ZAŘÍZENÍ

Náplň práce:

  • Konstrukce moderní chladící techniky a zařízení
  • Spolupráce s vývojovým oddělením mateřské firmy v Rakousku
  • Návrhy konstrukčních změn a zcela nových řešení
  • Příprava dokumentace a podkladů pro výrobu
  • Sledování trendů a porovnávání designu a funkčnosti s konkurenčními výrobky

Požadujeme:

  • VŠ / SŠ technického směru (strojírenství, chladírenská technika, elektro, apod.)
  • Znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost systému 3D CAD (popř. ProEngineer)
  • Praxe v konstrukci výhodou
  • Ochota učit se nové věci

Nabízíme:

  • Pozice je vhodná pro JUNIORNÍ i SENIORNÍ uchazeče (máme více volných míst)
  • Nabízíme tvůrčí práci v rychle rostoucí společnosti
  • Velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
  • Možné zaškolení u mateřské firmy v Rakousku
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené

Pracoviště:

Kaplice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

7.1.2015