Nabídka již není aktuální

Konstruktér – Výpočtář, senior

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost působící v oblasti průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • Výpočty týkající se strojních součástí dle požadavků klienta
  • Kreslení basic designu
  • Spolupráce a komunikace s konstruktéry, kolegy výpočtáři

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání strojního zaměření
  • Aktivní znalost Aj
  • Schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • Znalost a ovládání práce v AutoCadu
  • Znalost MKP a VBA - výhodou
  • Aktivní přístup k práci, zodpovědnost, samostatnost
  • Bydliště Ostrava, Frýdek Místek a okolí

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Firemní benefity, dovolená navíc, vzdělávací kurzy, závodní stravování
  • Nástup dle domluvy

Lokalita: Moravskoslezský kraj
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Konstruktér ve strojírenství
Datum zadání: 19.11.2014