Kompletace hyg. prostředků, Brno Venkov

Nabídka již není aktuální

Příprava komponentů pro výrobu Pro našeho klienta, který patří s počtem 1400 zaměstnanců mezi nejvýznamnější výrobce a distrubutory zdravotnického materiálu a hygienického zboží v České republice, hledáme šikovné uchazečky na pozici dělnice ve výrobě.

Nabízíme:

MZDA až 17 000Kč příspěvek na zdraví a relax příspěvek na dojíždění ( až 1050Kč ) týden dovolené navíc závodní stravování práci v čistém prostředí možnosti kariérního růstu garanci dlouhodobě stabilní práce

Požadujeme:

manuální zručnost chuť pracovat spolehlivost ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Náplň práce:

příprava komponentů pro výrobu skládání operačních roušek Místo výkonu práce: Veverská Bítýška

informace

Pracoviště:

Kuřim

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Datum zadání:

11.1.2017
/* Not affection functionality */