Kompletace a etiketování na denních směnách

ADECCO spol.s r.o.

Nabídka již není aktuální

Kompletace a etiketování na denních směnách Pro našeho klient, hledáme nové pracovníky, k výrobní lince na jednoduchou a fyzicky nenáročnou práci převážně na denních směnách.

Nabízíme:

  • dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
  • fyzicky nenáročná práce (kombinace práce v sedě i ve stoje)
  • klidné, čisté prostředí
  • práce v menším týmu (menší výroba)
  • práce dle směnného kalendáře (3 týdny PO, ÚT, ST, 3 týdny ČT, PÁ, SO), pouze na denních směnách od pondělí do soboty (výjimečně neděle)
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování nebo stravenky
  • místo výkonu práce: Brno Slatina

Náplň práce:

  • práce na malé výrobní lince (4 – 5 míst, sezení i stání)
  • kompletace výrobků/lepení štítků
  • jemnější práce - vhodné pro ženy

Požadavky:

  • manuální zručnost a dobrý zrak
  • ochota pracovat na 12-ti hodinových směnách od 6:30 do 18:30 dle směnného kalendáře
  • přesnost a pečlivost
  • šikovnost a zaučení na pozici

informace

Pracoviště:

Svět
Zařazeno v oborech:

Datum zadání:

27.1.2017
/* Not affection functionality */