Kamerový dozor (POUZE pro OZP, ČID, ČAKOVICE)

INFORMACE Pro zajištění kontroly a ochrany majetku našeho klienta hledáme schopného pracovníka OSTRAHY V PARDUBICÍCH.

Náplň práce:

  • ochrana a kontrola majetku klienta
  • obsluha kamerového systému (CCTV)
  • vyhledávání konfliktních situací z předešlého dne a jejich zápis do hlášení
  • kontrolní činnost
CO OD VÁS OČEKÁVÁME čistý trestní rejstřík reprezentativní vystupování spolehlivost CO VÁM NABÍZÍME profesní zaškolení plat až 65Kč/h práce na směny pozici POUZE pro ČID, PID, OZP nástup možný ihned INFORMACE PRO UCHAZEČE Pozice je vhodná pro OZP, ČID, PID.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro OZP

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

20.8.2014