Junior účetní/absolvent

,,Jste absolventem nebo uchazečem o práci? Jste dlouho na úřadu práce? Nemáte praxi ve svém oboru a nemůže najít to, co hledáte? Nevadí, protože pro Vás máme řešení! Hledáme šikovné uchazeče na pozici junior účetní.“

Náplň práce:

    • evidence a administrace účetních dokladů
    • evidence plateb a jejich příprava, vedení pokladny
    • zakládaní, třídění a archivace účetních dokladů (faktury, banky aj.)
    • komunikace s úřady, bankami a jinými institucemi
    • administrativa spojená se zakládáním příslušných dokumentů a smluv
    • tisk dokumentů a obsluha kopírovacího stroje

Požadujeme:

    • středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou nejlépe ekonomického směru
    • základní znalost jednoduchého i podvojného účetnictví
    • schopnost pracovat samostatně, zodpovědnost, přesnost, loajalitu a pracovitost
    • pečlivost, systematičnost a dotahování úkolů do konce
    • řidičský průkaz sk. B – výhodou

Nabízíme:

    • hlavní pracovní poměr na dobu určitou/neurčitou
    • možnost dalšího vzdělávání v oboru, odborného a kariérního růstu
    • práci v příjemném kolektivu
    • zaměstnání s odpovídajícím mzdovým ohodnocením

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ostrava

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

18.4.2017