Junior Linux System Administrator

Zajímáte se o novinky z oblasti bezpečnostních produktů? Jste nadšenec do jejich vývoje? Dokážete pracovat samostatně a zároveň se stát platným členem týmu?

Pro náš start up-ový projekt, zaměřený na vývoj  bezpečnostních řešení pro detekci podvodů v online bankovním prostředí, hledáme nové kolegy/ně na pozici System administrator.
Dejte nám o sobě vědět!

 Požadované zkušenosti

    • zkušenosti s instalací a správou Linux serverů (výhodou znalost RedHat/ CentOS)
    • znalost skriptovacího jazyka Bash
    • povědomí o fungování počítačových sítí na bázi TCP/IP, zejména protokolu HTTP
    • zkušenost s Apache HTTPD, (Apache Tomcat výhodou)
    • znalost databází SQL (PostgreSQL výhodou)
    • samostatnost, spolehlivost, flexibilita
    • zodpovědnost za rozhodování, samostatnost odolnost vůči stresu
    • chuť studovat nové technologie a proaktivní přístup ke vzdělávání
    • proklientský přístup a ochota pomáhat
    • výborná ČJ / SJ, technická úroveň anglického jazyka

Náplň práce:

    • administrace a správa IT systémů a aplikací
    • řešení incidentů a požadavků uživatelů spojených s provozem aplikací
    • scriptování a automatizace administračních úloh
    • technická podpora internímu vývojovému týmu
    • psaní dokumentace a reporting stavu serverů

 Co nabízíme?

    • účast na start up-ovém, ambiciózním bezpečnostním projektu
    • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
    • stále se budete učit nové věci a přístupy
    • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
    • dobré platové podmínky
    • flexibilní pracovní dobu
    • otevřené a přátelské prostředí

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

21.3.2017