Junior finanční analytik - pozice vhodná pro absolventy!

Pro našeho významného klienta, sídlícího na Praze Východ, hledáme vhodného uchazeče na juniorskou pozici Finančního analytika

Náplň práce:

- Spolupráce na měsíčním a čtvrtletním uzavírání dat a reportingu
- Spolupráce na plánování rozpočtů
- Analyzování finančních výsledků a jejich vysvětlení
- Podpora manažera v rozhodovacích procesech
- Asistence při continuous improvement procesů v rámci týmu
- Plnění dalších úkolů v rámci pracovní pozice

Požadujeme:

- Komunikativní úroveň AJ podmínkou
- VŠ – bakalářský diplom obchod/finance/statistika
- Analytické myšlení, smysl pro detail
- Velmi dobré znalosti Microsoft Excel
- Silné komunikační a organizační schopnosti
- Schopnost práce pod tlakem

Nabízíme:

- Práci v mezinárodní společnosti
- Možnost pracovního uplatnění ihned po škole
- Velmi zajímavé nástupní finanční ohodnocení
- Práce na HPP
- Benefity

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

15.3.2017