Junior Controller

Nabídka již není aktuální.

Náplň práce:

příprava ekonomických dat pro interní potřeby společnosti;
podílení se na tvorbě rozpočtu a plánování;
příprava závěrkových prací;
hodnocení efektivnosti a návratnosti investic;
sledování finančního vývoje společnosti;
reporting investičního majetku společnosti.

Požadujeme:

vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření
pokročilá znalost MS Office, zejména Excelu;
znalost principů podvojného účetnictví;
anglický jazyk na komunikativní úrovni;
velmi dobré komunikační schopnosti, samostatnost, analytické myšlení;
schopnost práce v týmu.

Nabízíme:

zajímavou a pestrou práci v nadnárodní společnosti;
finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a znalostem;
seberealizaci a možnost uplatnění dosavadních zkušeností;
možnost podílet se na rozvoji společnosti;
možnost rychlého odborného růstu;
pružnou pracovní dobu;

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pardubice (U Panasonicu 277)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

30.11.2018