Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Jednorázové doplňování noční směna (17.9.) 110Kč/h

Hledáme pracovníky na jednorázovou akci - DOPLŇOVÁNÍ ZBOŽÍ v supermarketu. Směna: 20.00-6.00. Mzda 110Kč/hod Lokalita PLZEŇ.

Náplň práce:

  • doplňování zboží,
  • manipulace se zbožím
  • úklid prodejny

PODMÍNKOU JE VĚK 18+ A POTRAVINÁŘSKÝ PRŮKAZ!!!

Požadujeme - potravinářský průkaz
  • zodpovědnost
  • komunikativnost
  • pečlivost
  • spolehlivost
  • věk18+

Nabízíme - nástup 17.9.
  • místo výkonu Plzeň
  • směna 20.00-6.00
  • mzda 110,-Kč/hod.
  • práci v supermarketu - doplňování zboží

KONTAKT:

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Obchod
Obchodní zástupce, Prodavač/ka
Datum zadání: 12.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?