Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Jednorázová akce 95Kč (2.10.) 20.00-24.00

INFORMACE O PRACOVNÍM MÍSTĚ

Hledáme pracovníky na výpomoc do obchodu - PŘESTAVBA PRODEJNY. Práce v NEDĚLI (2.10.), mzda 95Kč/hod Směna: 20.00-24.00.

Náplň práce:

  • výpomoc při přestavbě provozovny
  • manipulace se zbožím

Práce vhodná pro každého - zejména pro muže (fyzicky náročnější práce). Máme více volných míst, tak řekněte i kamarádovi a pracujte spolu ....

Požadujeme - zodpovědnost
  • fyzická zdatnost
  • pečlivost
  • spolehlivost

Nabízíme - nástup v NEDĚLI (2.10.)
  • místo výkonu Plzeň - Borská Pole
  • směny 20.00-24.00
  • plat 95,-Kč/hod.

Kontakt:

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 11.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?