Nabídka již není aktuální

Hledáme do svého kolektivu kolegu na pozici IT specialista.

Náplň práce:

Zajištění plynulého chodu IT v celé společnosti Spolupráce se všemi odděleními a jejich okamžitá IT podpora (Hard- a Software) Komunikace s mateřskou společností v zahraničí Podpora odd.nákupu při výběru IT technologií

Požadujeme:

SŠ vzdělání, VŠ výhodou Min. 5 let praxe ve výrobní společnosti Jazyk T-SQL / Jazyk PHP+HTML základy / Zkušenosti s ERP systémem / Docházkovým systémem / Automatizovaný sběr výrobních dat MES / Cisco síťová struktura (pokročilé VLAN, Firewall, Proxy) / Telefonní systémy Pokročilá znalost AJ a NJ nutností Základní principy a metodiky ISO/TS 16949, ISO 14001 nutné k výkonu pozice Dobré komunikační dovednosti

Nabízíme:

Finanční ohodnocení odpovídající pozici Benefity (13. plat, jazyková výuka přímo na pracovišti, stravenky, týden dovolené navíc) Příjemné pracovní prostředí možnost napracovat si hodiny Vzdělávání a individuální rozvoj Zajímavou práci v silné nadnárodní společnosti Seberealizace, zdokonalování se v jazyce

Pracoviště:

Praha, Ústecký kraj

Datum zadání:

2.12.2016