IT podpora systému MS Dynamics NAV (Navision)

Nabídka již není aktuální

Pro mezinárodní společnost ve stavebním oboru hledáme vhodného uchazeče na pozici "IT podpora systému MS Dynamics NAV (Navision)".

Požadavky:

  • komunikační schopnosti
  • praxe v oblasti školení uživatelů
  • podmínkou znalost systému MS Dynamics NAV (Navision)
  • aktivní AJ - slovem i písmem, polský jazyk - výhodou
  • min. 3 roky praxe
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • schopnost týmové spolupráce, cílevědomost, samostatnost

Náplň práce:

  • denní spolupráce na implementaci systému MS Dynamics NAV (v AJ)
  • zjednodušování uživatelských procesů
  • spravování systému Dynamics NAV
  • reporting
  • spolupráce s teamem
  • odpovědnost za dodržení termínů a plánů
  • školení uživatelů, manuály
  • časová flexibilita
  • cestování a implementace systému v rámci poboček v Česko, Slovensko a Polsko

Nabízíme:

  • kreativní práce
  • možnost zázemí na všech pobočkách
  • školení
  • profesionální kolegové
  • zázemí stabilní společnosti
  • dovolená, stravenky, jazykový kurz, firemní akce
  • pracoviště: celá ČR s dostupností do Polska a Slovenska
  • nástup: ihned nebo dle domluvy
V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Česká Republika

Datum zadání:

10.2.2017