IOS programátor / vývojář - JEDINÉ VOLNÉ MÍSTO

Baví vás sledovat technologické trendy a chcete se podílet na jejich vývoji? Chcete pracovat v české společnosti, která jako první nabídla aplikaci pro smartwatch? Máte rádi, když zaměstnavateli na Vás záleží? Tak jste tu správně. POŽADUJEME
  • zkušenosti s vývojem IOS
  • praxi v programování
  • znalost AngularJs
  • oceníme rychlé učení Ionic / Cordova
NABÍZÍME
  • notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • výuka jazyků i individuální
  • firemní autopůjčovnu
  • občerstvení na pracovišti
  • výborné platové ohodnocení dle zkušeností (40 - 50 000Kč)
  • FIT stezka
  • práci v lukrativních kancelářích na Praze 5
  • firemní strava
  • vlastní židle
NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE
  • Budete se podílet na vývoji mobilních aplikací a stanete se důležitým člověkem v oblasti tvorby nových technologií. Do budoucna například vývoj na platformách IOS, XAMARIN a ReactNative.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, nebo rovnou zašlete své CV. Místo máme pouze pro jednoho nejlepšího z nejlepších.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

20.12.2016