Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Inženýr kvality

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Rozvoj jakostních konceptů pro seriovou výrobu a výrobu náhradních dílů klimatizací
  • Zavádění a sledování procesů kvality
  • Audit a podpora dodavatelů
  • Provádění procesních a
  • Podpora zákaznických auditů
  • Plánování a provádění interních/externích auditů/analýzy potenciálu (VDA 6.3, CQI-9)
  • Posuzování rizik stávajících/změněných produktů/procesů podle FMEA
  • Plánování testování pro nové popř. změněné produkty/procesy na základě rizik a požadavků zákazníka
  • Péče o výrobu (monitorování výroby/procesů)
  • Návrh a vývoj QM systému
  • Zpracování reklamací (0-km/Feld-reklamace)
  • Vstupní kontrola
  • Podpora při validaci jakostních dohod se zákazníky
  • Sledování kvalitativních ukazatelů na zákaznických portálech včetně analýzy odchylek a zavádění zlepšovacích opatření ve spolupráci s firmami

POŽADUJEME:

  • VŠ/SŠ strojírenský obor, popř. podnikový management, ideálně se zaměřením na technologii výroby a management jakosti
  • Minimálně tříletá odpovídající zkušenost v oblasti managementu kvality v oblasti automotiv
  • Vynikající technické znalosti
  • Schopnost přijmout známé vzory řešení pro řešení problémů ve vývoji jakostních konceptů pro výrobu, dodavatele a systémy pro bezpečné řešení problémů a rozvoj QM systémů
  • Další vzdělávání v oblasti QM (Core Tools, procesní auditor VDA 6.3, EEQ QSM, interní auditor atd.)
  • Příslušné znalosti ISO/TS 16949 a VDA 6.3
  • Samostatný a zodpovědný přístup k práci
  • Velmi dobré znalosti angličtiny
  • Týmová práce
  • Flexibilita
  • Ochota cestovat

NABÍZÍME:

  • stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti, nové moderní pracovní prostředí, nadstandardní mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pozici, zkušenostem a schopnostem
  • motivační systém odměňování včetně 13. platu,
  • penzijní připojištění
  • 5 dní dovolené navíc, pružná pracovní doba

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com, nebo volejte na tel. 725 817 242

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 17.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?