Inženýr kvality

Axial Personnel Agency, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro našeho významného klienta, předního světového výrobce transformátorů a elektronických součástí, mezi jehož zákazníky patří významné společnosti z oblasti energetiky, průmyslu a dopravy, hledáme vhodné kandidáty/tky na pracovní pozici: Inženýr kvality

Vaší náplňí práce bude:

  • Zajistění dodržování norem ISO ISO 9001 a 14001
  • Sledování 8D procesu k odstranění a zabránění problémů
  • Měření, analýza a reporting o kvalitě výroby s cílem zajištění nápravných opatření
  • Sledování, odstranění a zabránění problému
  • Spolupráce s dodavateli, zlepšení a nápravná opatření
  • Dodržování prodejního dosahu a ochrany životního prostředí
  • Plánování a provádění interních auditů
  • Být součástí schvalovacích procesů
  • Pozitivní přístup k řešení problému
  • Organizační a metodický příštup k řešení úkolů
  • Iniciativa a sebeřízení
  • Plnění úkolů v dohodnutých termínech
  • Časová flexibilita
  • Zajištění kvality společnosti
  • Komunikace s klíčovými dodavateli z oblasti kvality
  • Vytváření pracovních pokynů a kontroly v průběhu výrobního procesu
  • Kontrola mechanických částí, kabelů a finálních částí
  • Čtení a dokumentace CAD, BOM, WI
  • PFMEA metoda
  • Dodržování právních předpisů
  • Plánování a provádění auditu

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • 3 roky praxe na podobné pozici s elektro–výrobní společnosti
  • Pracovní zkušenosti z oblasti kvality ( výrobní společnosti výhodou)
  • Znalost normy ISO 9001a 14001
  • Proaktivní a zákaznický přístup
  • Velmi dobrá znalost práce na PC ( MS Office)
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost systematické práce a aktivní přístup k řešení problému
  • Odolnost vůči stresu a vyjednávací schopnosti
  • Vysoké pracovní nasazení

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou práci ve stabilní a rostoucí mezinárodní společnosti
  • Denní využití angličtiny
  • 24 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příjemný kolektiv
  • Závodní stravování, školení a firemní akce
Místo výkonu práce: Znojmo Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám prosím Váš životopis v českém a anglickém jazyce.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Znojmo

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

20.1.2017