INŽENÝR KVALITY – předsériová kvalita – mzda až 45.000Kč

Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta, významnou společnost v oblasti automotive, hledáme nového pracovníka na pozici – Inženýra kvality.

Náplň práce:

  • odpovědnost za plnění specifických požadavků klienta
  • odpovědnost za přípravu zákaznických auditů
  • spolupráce s technologem, při zavádění změnových řízení
  • zodpovědnost za definování testů výrobku
  • dohled na aplikaci specifických požadavků klienta
  • spolupráce v rámci vývojového týmu na FMEA procesu
  • vypracování kontrolních směrnic pro oddělení výroby
  • řízení validace materiálů s dodavateli
  • časté služební zahraniční cesty

Požadujeme:

  • min. SŠ technického směru (3-5 let praxe) nebo VŠ technického směru (min. 2 roky praxe)
  • NJ nebo AJ na úrovni B2 oba jazyky výhodou
  • znalost MS Office, SAP
  • ř.p. sk B
  • znalost systému řízení kvality podle normy ISO/TS16949
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost automotive prostředí
  • znalost nástrojů řízení jakosti
  • organizační a plánovací schopnosti, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • základní mzdu až 45.000Kč
  • měsíční a roční bonusy
  • bonusy na dovolenou 5.000Kč, bonus na Vánoce 7.000Kč
  • stravenky v hodnotě 100Kč
  • home office v kombinaci se sickdays
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup možný ihned
V případě zájmu zasílejte své CV na [e-mail byl skryt] nebo volejte na 775 881 555

Pracoviště:

Česká Republika

Datum zadání:

27.7.2018