Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Inženýr implementace výroby

Nadnárodní společnost hledá do svého týmu kolegu na post Inženýra implementace.

Náplň práce:

  • zahraniční pobyt u klienta za účelem seznámení,
  • pochopení požadavku a procesu výroby, následné přenesení získaného do výroby ve společnosti.

Požadujeme:

  • anglický jazyk na výborné úrovní a základní německý jazyk a ochota se vzdělávat v jazyce,
  • nebo výbornou znalost německého jazyka,
  • ochota absolvovat delší zahraniční cesty,
  • komunikace na vysoké úrovni, konference, telefonáty...,
  • umění předat výborně informace,
  • zkušenost ve výrobě, automotive.

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • týden dovolené navíc
  • jazykové kurzy
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • odměny
  • další benefity

Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 decin@jobleader.cz
Lokalita: Ústecký kraj
Zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.
Jaroslava Plecita

+420 606 048 202
Zařazeno v oborech: Kvalita a kontrola jakosti
Inženýr kvality, Ředitel/manažer kvality
Datum zadání: 11.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?