Nabídka již není aktuální

Inženýr hydrauliky - senior

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost působící v oblasti průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • Vytváření hydraulických schémat
  • Zodpovědnost za hydraulické systémy
  • Spolupráce s jednotlivými odděleními
  • Asistence při testování a zprovozňování hydraulických zřízení, (včetně manuální činnosti)

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ strojního zaměření, možno absolventi, obor hydraulika – podmínkou
  • Aktivní znalost Aj
  • MS Office, AutoCad
  • Samostatnou kreativní osobnost s organizačními schopnostmi
  • Bydliště Ostrava, Frýdek Místek a okolí nebo možnost relokace

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
  • HPP na dobu neurčitou
  • Dobré finanční motivující ohodnocení
  • Firemní benefity, dovolená navíc, vzdělávací kurzy, příspěvky n penzijní / životní pojištění, závodní stravování
  • Nástup dle domluvy

Lokalita: Moravskoslezský kraj
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Technik
Datum zadání: 19.11.2014