Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Nabídka již není aktuální

Podobné nabídky

21.2.2017 Skladník, řidič VZV, 150 Kč/hod. + stravenky Plzeňský kraj
21.2.2017 Pomocný operátor, 150 Kč/hod., i pro absolventy Plzeňský kraj
21.2.2017 Operátor výrobní linky Plzeň Plzeňský kraj
21.2.2017 Svářeč CO2 Plzeňský kraj

Inženýr/Designer

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Plzeň
NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Mechanický design HVAC jednotek zahrnující kompletaci – komponenty založené na pre-design návrzích
  • Výběr správné technologie a materiálu
  • Interakce se sériovou produkcí

POŽADUJEME:

  • VŠ vzdělání technického oboru
  • znalost CAD a PPS-system
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • komunikativní znalost češtiny

NABÍZÍME:

  • zázemí mezinárodní stabilní společnosti
  • systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt], nebo volejte na tel. 725 817 242

Lokalita: Plzeňský kraj
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 12.1.2017