Nabídka již není aktuální

Pro oddělení špičkové, soukromé kliniky hledáme vhodného kandidáta na pozici Lékaři v interních oborech - Internista/ka.

Náplň práce:

  • poskytování péče pacientům za využití nejmodernější přístrojové techniky
  • diagnostika nemoci či zranění
  • laboratorní vyšetření
  • vedení zdravotní dokumentace
  • dohled nad pooperační péčí

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta * Atestace v oboru interní lékařství (příp. hotový interní základ)
  • práce na HPP (8h denně/víkendy volné)
  • morální a občanská bezúhonnost
  • příjemné vystupování a zájem o obor
  • zdravotní způsobilost.

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz v soukromé klinice v centru Prahy
  • práci v zařízení na vysoké úrovni s nejnovější zdravotnickou technikou
  • další specializovaná vzdělávání, moderní a přátelské pracovní prostředí
  • motivující fin.ohodnocení 500,-/hod. a bonusy, dle prokázané způsobilosti
  • firemní benefity: stravenky, příspěvek na dovolenou, kulturu, sport, vzdělání,penzijní nebo životní pojištění,nadstandardní zdravotní péče pro rodinu a blízké
  • nástup ihned nebo dohodou

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na částečný úvazek

Datum zadání:

20.1.2017