Nabídka již není aktuální

Hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici HR specialista.

Vaše pracovní náplň:

  • Zpracování personální agendy společnosti - nástupy / výstupy zaměstnanců
  • Komunikace s úřady
  • Správa PMIS a zpracování souvisejících metodik a směrnic v souladu s legislativou ČR
  • Spolupráce s dalšími manažery společnosti
  • Úzká spolupráce s mzdovou účetní

Co od Vás očekáváme:

  • Znalost práce s personálním a mzdovým systémem (PMIS), Helios Green - velkou výhodou
  • Velmi dobrá znalost zákoníku práce
  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky - spol. nad 300 zaměstnanců
  • Flexibilitu, pečlivost, velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • ŘP sk. B

Co Vám nabízíme:

  • Velmi zajímavou a různorodou práci v úspěšné a stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Řadu firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, příspěvky na dopravu)
V případě zájmu, o tuto pracovní nabídku, nás kontaktujte na e-mailové adrese: [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Praha

Datum zadání:

7.3.2017