HR Recruiter/ Specialista

Zajímáš se o oblast lidských zdrojů, baví tě komunikace s lidmi a máš prokazatelné zkušenosti z oblasti náboru a proto hledáš nové výzvy v této oblasti?? V tom případě by tě mohla zajímat tato příležitost.

Náplň práce:

    • Nábor zaměstnanců pro naše stávající i nové projekty
    • Výběr vhodných uchazečů a realizace pohovorů, vedení interní databáze
    • Vypracování a zadávaní inzerce
    • Zlepšování komplexní přípravy a realizace procesu náboru

Požadujeme:

  • Zkušenosti z oblasti lidských zdrojů, nebo z obchodu
    • Řidičský průkaz skupiny B
    • Středoškolské vzdělání
    • Chuť učit se novým věcem
    • Flexibilitu
    • Kreativní přístup
    • Komunikační a organizační schopnosti
    • Samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • - nadstandartní plat formou fixní složky společně varibilní složkou, osobní ohodnocení a propracovaný bonusový systém formou trvalého pasivního příjmu
  • možnost home office
    • možnost podílet se na nadnárodních projektech
    • Příjemné zázemí stabilní společnosti
    • Práci v příjemném kolektivu

V případě zájmu zašlete svůj životopis na uvedenou emailovou adresu – na emaily bez životopisu nereagujeme.

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pardubice

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

16.3.2017