Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

HR officer

HR officer

ODVĚTVÍ: výrobní společnost
LOKALITA: Bor u Tachova
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Podpora HR se zajišťováním personální agendy výrobního závodu
  • Nábor nových zaměstnanců
  • Administrativní činnost
  • Sepisování pracovních smluv, výpovědí, personálních dokumentů
  • Příprava podkladů pro mzdy
  • Vytváření popisů pracovních míst, plánů školení, motivačních programů
  • Zjišťování potřeb školení pro zaměstnance, koordinace školení
  • Další úkoly zadané HR

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost AJ nutností
  • Praxe v oblasti personalistiky vítána
  • Základní znalost zákoníku práce výhodou
  • Organizační schopnosti, aktivní vystupování
  • Schopnost logického rozhodování
  • Dobrá znalost Microsoft Office a Lotus notes
  • Pozice vhodná i pro šikovné absolventy

NABÍZÍME:

  • Zodpovědnou a zajímavou práci
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Stravenky, příspěvek na aktivní využití pracovní doby
  • Příspěvek na sportovní vyžití, na penzijní připojištění

V případě Vašeho zájmu pošlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com, nebo volejte na tel: 721 260 396

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Personalistika a lidské zdroje
Personalista a HR manažer
Datum zadání: 14.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?