HR Administrátor/ HR Specialista

Zajímáš se o HR a získal/a jsi v této oblast již nějaké zkušenosti? Dorozumíš se anglicky a rád/a by si jsi jazyk nadále využíval/a? Pokud jsi navíc proaktivní a MS Office je tvůj parťák, pak hledáme právě tebe!

Pro mezinárodní výrobní a distribuční společnost hledáme posilu do HR oddělení s aktivní angličtinou! Jedná se o práci přímo do kmene společnosti se všemi zaměstnaneckými výhodami!

Náplň práce:

    • komunikace a spolupráce s dodavateli mzdových služeb a předávání dat pro přípravu mezd
    • plnění úkolů souvisejících s náborem, zaměstnanecký životní cyklus
    • zajištění služeb pro zaměstnance
    • udržování a rozvoj interní HR databáze
    • zajištění PR a interní komunikace vztahující se k náborovému procesu
    • odpovědnost za hodnocení, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
    • organizován firemních akcí
    • vedení nebo spolupracuje na projektech zadaných nadřízeným

Požadujeme:

    • přizpůsobivost, flexibilita, a ochota učit se
    • kušenosti s mzodým účetnictvím
    • preciznost, přesnost, píle
    • nezávislost, schopnost přimět ke spolupráci ostatní členy týmu
    • schopnost otevřeně komunikovat s ostatními
    • pokročilá znalost práce s PC, zkušenosti s příslušnými IT aplikacemi
    • znalost anglického jazyka, němčina je výhodou

Nabízíme:

    • HPP do kmene společnosti
    • 5 týdnů dovolené
    • dotované stravování
    • jazykové kurzy a jiná školení
    • roční bonus ve výši jednoho platu v případě dobrých hospodářských výsledků společnosti
    • výhodné telefonní tarify (T-mobile)
    • firemní akce (vánoční party, Family Day, sportovní firemní akce)
    • příspěvek na penzijní připojištění – 300 Kč měsíčně
    • sleva na produkty firmy
    • káva, čaj a vodu na pracovišti – neomezená dodávka
    • divadelní lístky na fotbal / zdarma
    • pružná pracovní dobu
    • Program Benefit plus (po zkušební době)
    • bonus 25 000 Kč za doporučení nového zaměstnance

Lokalita: Plzeň jih – Štěnovice

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha (Štěnovice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, 13. plat, Kultura, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.4.2017