Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Nabídka již není aktuální

Podobné nabídky

24.1.2017 Ostraha-Zlín Zlín
23.1.2017 Bezpečnostní pracovník/strážný - Zlín Zlín
22.1.2017 Asistent - asistentka Zlín
21.1.2017 Nové call centrum RWE ve Zlíně! HPP s fixní… Zlín
20.1.2017 Prodavačka-pokladní Zlín Zlín

Hotelová recepční

Do týmu recepce hotelu Baltaci Atrium ve Zlíně přijmeme kolegyni/kolegu na pozici "recepční".

Náplň práce: komunikace s hosty a ostatními středisky hotelu, e-mailová korespondence, vyřizování telefonátů, přijímání rezervací, řešení problémů, starost o chod wellness centra
Jedná se o třísměnný provoz: 7:00 - 15:30 hod., 15:30 - 24:00 hod., víkendové směny 7:00 - 19:00 hod., 19:00 - 7:00 hod.

Požadujeme:

Příjemné vystupování, upravený vzhled, aktivní přístup k práci, znalost AJ na komunikativní úrovni, další jazyky výhodou, očekáváme ochotu učit se novým věcem, dále se vzdělávat a pozitivní vztah k oboru hotelnictví, zkušenosti v oboru výhodou

Nabízíme:

Práci v atraktivním moderním prostředí a mladém kolektivu.
Pravidelné jazykové kurzy zdarma. Možnost osobního a profesního růstu, systém firemních benefitů.
Lokalita: Zlín (Lešetín II/651) Zobrazit místo na mapě
Hrubá mzda za měsíc: 18000 Kč
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Pohostinství a gastronomie
Recepční
Datum zadání: 2.1.2017