Hospodyně (částečný úvazek)

Axial Personnel Agency, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Do rodiny žijící v okrese Nový Jičín hledáme velmi pečlivou a zkušenou hospodyni pro pomoc s péčí o domácnost a 4 děti. Starší děti v této rodině jsou vzdělávány formou domácí výuky.

Náplň práce:

•    pomoc s úklidem domu v rámci běžné péče
•    péče o prádlo - praní, žehlení, drobné domácí práce (přišití knoflíku…)
•    pochůzky a drobné nákupy
•    příprava vegetariánské stravy
•    výpomoc s dětmi (vyzvednutí ve školce, občasné hlídání dětí ve věku 1–9 let)
•    v letním období lehké zahradnické práce (zalévání květin…)

Požadujeme:

•    schopnost udržet čistotu a pořádek, systematičnost v práci
•    zkušená kuchařka (podmínka znalost přípravy vegetariánských pokrmů)
•    nekuřačka
•    trpělivá povaha zvyklá na denní přítomnost dětí
•    loajalita a diskrétnost, pečlivost a důslednost
•    praxe v údržbě prádla, zejména v žehlení a případných drobných opravách oděvů
•    dlouhodobá spolupráce
•    trestní bezúhonnost, reference z předchozích působišť
•    výhodou ŘP sk. B

Nabízíme:

•    stabilní uplatnění v příjemné rodině
•    pracovní dobu v rozsahu polovičního úvazku (cca 9:00 – 14:00 hod.) dle potřeby je nutné se přizpůsobit potřebám rodiny
•    pouze běžný pracovní týden (ne víkendy)
•    nástup dle dohody, ideálně co možná nejdříve

Prosíme o zaslání životopisu a krátkého motivačního listu. Děkujeme.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Odry

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

7.11.2018