Hledáme dělníka / dělnico do řeznické výroby

Rodinné řeznictví - uzenářství U Slavíků v Hořicích hledá dělníka / dělnici do řeznické výrobny. Nástup možný IHNED. Požadujeme
  • Požadujeme:
  • Praxe v potravinářském oboru výhodou
  • Potravinářský průkaz podmínkou
  • Manuální zručnost
  • Zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
  • Práce vhodná pro šikovné ženy i muže
  • Časovou flexibilitu
  • Zodpovědné a samostatné jednání, cit pro čistotu a pořádek

Hlavní náplň práce:

  • v řeznictví probíhá výroba od párků, klobás, salámů, šunek, uzených mas, paštik po vařenou výrobu (prejt, tlačenky atd.). Budete provádět práce typu: řezání, mletí, narážení, míchání, vážení, krájení, úklid pracoviště atd.

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • slušné jednání
  • práci v čistém a příjemném prostředí rodinné firmy, která dbá na poctivou kvalitu svých výrobků
  • jednosměnný provoz
  • jistotu měsíčního příjmu

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hořice (Palackého nám.78)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.10.2015