Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Hlavní účetní

Česká farmaceutická společnost hledá uchazeče na pozici:

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

  • Kompletní vedení účetnictví vč. ročních uzávěrek
  • Reporty a analýzy pro management
  • Spolupráce s auditorem a daňovým poradcem
  • Účetní metodika
  • Odpovědnost za správné vedení účetnictví
  • Kontrola zpracovávání účetních operací
  • Příprava daňových přiznání
  • Komunikace s příslušnými úřady a bankami

Koho hledáme?

  • zkušenosti s komplexním zpracováím účetnictví (podmínkou)
  • 3 a více let praxe ve vedení samostatného účetnictví (podmínkou)
  • odborné znalosti v oblasti účetnictví a daní (podmínkou)
  • uživatelská znalost PC a google apps (gmail, tabulky, dokumenty)
  • chuť a ochota dále se vzdělávat a zdokonalovat
  • znalost anglického a ruského jazyka výhodou
  • používání různých účetních, ekonomických a mzdových SW, znalost SW Entry výhodou

Termín nástupu: dohodou
Místo pracoviště: Pankrac
Plat: 40000-45000 Kč

Pokud vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail cv.database@seznam.cz
Lokalita: Praha
Hrubá mzda za měsíc: 40000 Kč
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel:
Zařazeno v oborech: Ekonomika, finance, účetnictví
Účetní
Datum zadání: 11.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?