Hlavní aminátor škol v přírodě

Nabídka již není aktuální.

Informace o pracovním místě

Pro školy v přírodě probíhající v rekreačním zařízení Sluníčko v Trhové Kamenici hledáme Hlavního animátora – vedoucího pobytů.

Náplň práce:
Březen a duben – práce formou home-office:
• zajišťování a zaškolování animátorů na pobyty dětí
• programová a organizační příprava škol v přírodě
Květen a červen – organizační činnosti spojené s pobytem dětí přímo v RZ
• zajištění programové části školy v přírodě
• vedení kolektivu animátorů a další činnosti spojené s hladkým průběhem pobytu

Požadujeme

• zkušenost s prací na pobytových akcích (dětské tábory, švp, teambuildingové akce)
• minimálně SŠ vzdělání a věk 20 let
• dobré organizační a komunikační schopnosti
• samostatnost
• schopnost vést kolektiv animátorů
• kreativní přístup k práci
• časovou flexibilitu

Nabízíme

• práci na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr
• odpovídající finanční ohodnocení
• v květnu a červnu ubytování a stravu v RZ
• možnost dlouhodobé spolupráce

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Chrudim (Lupáčova 78)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Benefity:

Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

21.3.2017